Browser Tip

Door gelijktijdig 'CTRL met +' in te toetsen vergroot je het browser scherm. Door gelijktijdig 'CTRL met -' in te toetsen verklein je het browser scherm.

Aangesloten bij:















Website door:

WK/EK Teams 2022

Kernploeg / SelectiesWK Matkopuszta, Hongarije

25 juli - 8 augustus 2022


Open:
Bas Seijffert

Hadriaan van Nes


18m:
Peter Millenaar

Jeroen Verkuijl


20m:

Erik Borgmann




Pociūnai, Litouwen

2 - 16 juli 2022


Club:
Thies Bruins

Roelof Corporaal


Standaard:
Nick Hanenburg

Stephan Grunder


15m:

Lars Groot


13,5m:
Robin Smit




WK Junioren Tábor, Tsjechië

31 juli - 14 augustus 2022


• Jelmer Vis

• Simon van den Eijkel


• Lars van Breemen

• Mark van den Ham


• Nick Faber
• Maurits Hebels




WK vrouwen Husbands Bosworth, Verenigd Koninkrijk

13 augustus - 27 augustus 2022


• Lilian de Bruijn
• Doortje Grunder
• Marissa Prins
• Lizzy van Zomeren

Kernploegselecties 2022

Kernploeg / Selecties
Senioren Kernploeg:

1. Peter Millenaar
2. Thies Bruins
3. Jeroen Verkuijl
4. Robin Smit
5. Erik Borgmann
6. Hadriaan van Nes
7. Roelof Corporaal
8. Bas Seijffert
9. Simon van den Eijkel
10. Nick Hanenburg
11. Lars GRoot
12. Stephan Grunder




Junioren Kernploeg:

• Jelmer Vis
• Simon van den Eijkel
• Lars van Breemen
• Mark van den Ham
• Nick Faber
• Maurits Hebels

Aspirantlid:
• Wout Sliedregt
• Niels van Nieuwland
• Niek Veldhuis
• Noud Kaay
• Tim Kremers
• Jesper Oord




Vrouwen kernploeg:

• Doortje Grunder
• Annemiek Koers
• Lilian de Bruijn
• Marissa Prins

Nationale ladder 2021

NieuwsDe Nationale Ladder 2021 is nu beschikbaar!

WK teams 2021

Kernploeg / SelectiesStendal-Borstel, Duitsland

19 - 31 juli 2021


Open:
Ronald Termaat

Bas Seijffert


18m:
Steven Raimond

Peter Millenaar


20m:

Erik Borgmann




Montlucon-Gueret, Frankrijk

7 - 22 augustus 2021


Club:
Robin Smit

Thies Bruins


Standaard:
Sjaak Selen

Robbie Seton


15m:
Hadriaan van Nes
Jeroen Verkuijl

Kernploegselecties 2021

Kernploeg / Selecties
Senioren Kernploeg:

1. Steven Raimond
2. Peter Millenaar
3. Jeroen Verkuijl
4. Robbie Seton
5. Ronald Termaat
6. Sikko Vermeer
7. Hadriaan van Nes
8. Bas Seijffert
9. Robin Smit
10. Erik Borgmann
11. Thies Bruins
12. Sjaak Selen




Junioren Kernploeg:

• Jelmer Vis
• Simon van den Eijkel
• Nick Faber
• Lars van Breemen
• Mark van den Ham
• Lizzy van Zomeren
• Maurits Hebels

Aspirantlid:
• Noud Kaaij
• Niels van Nieuwland
• Wout Sliedregt
• Niek Veldhuis




Vrouwen kernploeg:

• Doortje Grunder
• Annemiek Koers
• Lilian de Bruijn
• Marissa Prins
• Lizzy van Zomeren

Zweefportaal Headlines